Pārdod Jūsu Rokas Rotājumus Online

February 19, 2016

Jūs varat dot lielu otro ienākumus pārdošanas rotaslietas tiešsaistē. Ar radošu garu un pareizos instrumentus un informāciju, jūs izmantojat savu tiešsaistes juvelierizstrādājumu veikalu, jo nav laika! Protams, rokdarbu veikals ir viegla iespēja pārdot savus darbus.

Izlemt, kāda veida rotaslietas vēlaties veikt un pārdot. Viens veids, kā izvēlēties savu zīmolu stils ir, nosakot savu mērķa tirgu – īpaša cilvēku grupa, kuru vēlaties pārdot rotaslietas tiešsaistē. Daži mērķa tirgi ietver: palikt mājās māmiņām, pusaudžiem, dvīņiem, līgavas, profesionālās karjeras sievietes, gotiskas rotaslietas vai vīriešu rotaslietas. Kad esat nolēmis savu mērķa tirgu, izvēlieties veida rotaslietas jums koncentrēties uz. Daudzi mākslinieki ir cirsts nišu par sevi pārdod stiepļu iesaiņota rotaslietas, flīžu kuloni, lentas kaklarotas vai aproces izgatavoti no darinātām pērlēm. Citi smelties iedvesmu no dabas, vai arhitektūras pieminekļiem, vai kaķiem. Nekopējiet citas personas veiksmīgus produktus – pavadīt laiku, izstrādājot savu unikālo rotu kolekcija. Jūsu dizains ir tikpat unikāls kā jūs. Ievietojiet visus savus darbus savā rokdarbu veikala.

Lai radītu augstākās klases juvelierizstrādājumu veikals vai rokdarbu veikals, jums ir jābūt par jūsu piegādēm. Kad ieguvi dārgakmeņiem jums ir iemācīties pateikt atšķirību starp reālo akmeņiem, viltojumu un sliktas kvalitātes akmeņiem. Atrast vienu, cienījamu piegādātāju un brauciet ar tiem. Vienmēr tīrs atrada priekšmetus un vintage rotaslietas secinājumus. Mētelis organiskie piederumi, piemēram, tauriņu spārniem, akmeņi, sēklas, pārtikas un koksnes sveķu lai novērstu kaitējumu un bojāšanos, kas nāk ar laiku un iedarbību. Viens no lielajiem rotaslietas tendences šobrīd ir dabai draudzīga rotaslietas. Ja jūs vēlaties, lai iet uz leju videi draudzīgas ceļu, jums ir nepieciešams, lai apņemties ieguvi ilgtspējīgus, visu dabas, vegāns draudzīgas, pārstrādāto un pārstrādājamu krājumus – un tas nozīmē visu, sākot no jūsu līmi jūsu akmeņus uz savu lentu Jūsu krelles

Radīt jaunu produktu jums jūsu piegādēm ērts, jūs esat gatavi izveidot savu pasakains rotu kolekcija rokdarbu veikalā. Atkarībā no jūsu rokdarba pieredzi, jūs varētu izveidot profesionālu, kvalitatīvu rotaslietas par savu pirmo dienu. Tomēr, jums var būt nepieciešams, lai praksē uz pāris mēnešiem, lai trīt savas metodes un dizainu. Atdot savu prototipu rotaslietas draugiem un ģimeni. Kad viņi valkā viņiem ap pilsētu, cilvēki jautāt, kur viņi atveda viņus no, un viņi var izkārt jūsu vizītkartes. Ģimene un draugi izdarīt labāko stendiem. Kad esat apmierināts ar savu rotaslietas dizainu, fotografēt jūsu gabalus atsevišķi un komplektos. Jums var būt nepieciešams vijole ar attēliem manipulēšanu programmā, lai saņemtu viņiem meklē perfekta. Profesionālās fotogrāfijas veikt vai pauze tiešsaistes juvelierizstrādājumu veikalu, lai ņemtu laiku, kas nepieciešams, lai saņemtu šos fotogrāfijas pa labi.

Meklējot tirgus tiešsaistē roku rotaslietas māksliniekiem unikālu iespēju izveidot tiešsaistes veikalu ļoti zemām izmaksām, un savlaicīgi jau izveidota baseins pircējiem meklē modes roku rotaslietas. Daudzi rotaslietas mākslinieki arī gūt panākumus pārdošanas izsoles vietnes, lai gan maksas ir ievērojami augstāks nekā roku darbs tirgus vietās. Alternatīvi, jūs varētu izveidot savu mājas lapā vai blogā, un pārdot savu rotaslietas, izmantojot iepirkumu grozs. Jums būs nepieciešams, lai uzzinātu pamata grafisko dizainu un blogošana prasmes, kuru jūs varat viegli uzņemt, meklējot tiešsaistes konsultācijas.

Reklāma un veicināšana Tagad, kad esat atvēris savu tiešsaistes veikalu un uzkrāti savu virtuālo plauktos ar skaisti rotaslietas, jums ir nepieciešams, lai piesaistītu klientu. Padomājiet par savu mērķa tirgu: kur viņi žaut tiešsaistē jūsu rokdarbu veikals? Kas blogi, tīmekļa vietnes un žurnālus viņi lasa? Ja jūs reklamēt šajos žurnālos, vieta jūsu veikalu priekšā cilvēkiem, kuri jau vēlas veida rotaslietas jūs pārdot. Drukāt līdz vizītkartes no sava mājas datora vai ar drukas uzņēmums. Roku šīs veic visur jums iet. Ja jums ir uzskaiti, apsvērt darot vietējās amatniecības gadatirgus. Rotā savu stendu ar jauku drānu, dārglietu stendu, un kaudze vizītkartes. Daudzi rotaslietas mākslinieki veikt stabilu ikmēneša ienākumu pārdošanu vietējā amatniecības gadatirgos. Citi tiešsaistes rotaslietas pārdevēji veicināt to veikalu, izmantojot sociālo tīklu vietnēs, piemēram, Twitter, Facebook, MySpace un Flickr. Citi izveidot blogus par saviem veikaliem un tīklu ar citiem blogeriem. Izvēlieties vienu vai divus no šiem tiešsaistes tehniku, lai mēģinātu – nav darīt tos visus, vai jūs sadedzināt sevi ārā. Jūs varat pelnīt naudu pārdodot savu roku darbs rotaslietas online, ar pareizos instrumentus un padomus.

#KCentrs