Vēderdejas kā Jūsu jaunais hobijs

February 19, 2016

Vēderdejas nav striptīzs akts, bet skaists kultūras deju Tuvajos Austrumos. Jums ir jāpateicas sievietēm – viņi var darīt vēdera ritenī graciozs kustībām bez huffing un kūpinot. Ko jūs zināt? Tā ir cieta daļa, lai uzzinātu, pirms jūs varat sapņot Vēderdejas saskaņā Cedars Libānas.

vēderdejas Jūsu ceļš uz veselību

Iedomājieties sevi samtainu kostīms dekorēts ar mirdzošiem fliteriem un zelta krelles šūpošanos ar spokoties austrumu celmu nāk no darvas un vilinošu bitu. Jūsu gurna šalle seko kustību gurniem, pērlēm un monētu atspoguļo atpakaļ saules gaismu, kas peeps caur lapotni no Cedars Libānas.

Lai gan jūs darīt foršās iemaņas un lēciens par, sīkās zvani jūsu kājas sprādze un aproce skanēt. Visas jūsu sajūtas ir dzīvi. Ja tas ir sapnis, padarītu to reālu. Vēderdejas var palīdzēt jums zaudēt svaru un stiprināt savu vēdera, augšstilbu un muguras muskuļus.

Aizmirst, ka tas viss ir par darbu savu vēderu. Jums ir darīt tās graciozs izlocīšanos uz aizmuguri. Ja jūs vēlaties, lai pabeigtu savu sapni kļūt par perfektu vēders dejotājs no Libānas, jums ir sviedri caur vairākās sesijās, pirms jums sasniegt savu mērķi. No sasniegums sajūta ir līdzīgs iekarošana. Kad jūs mēģināt vēdera dejas, tu esi to uz mūžu.

Pirmais solis

CD uz vēderdeju var būt ērtāk. Jūs varat darīt savu sesijas mājās. Bet, ja jūs esat ieguvuši jautājumu par to, kā saspringta jūsu maizītes pārmaiņus, jums tiks stumped. Dzīvot vēdera dejas skolotājs var parādīt labi kustas. Sesijas ir spēles par 5 astotdaļjūdze maratonā, bet ieguvumi ir lieliski. Jūs attīstīt labi tonēti vēdera un bulciņa muskuļus Ala Lo.

Tāpēc atrast instruktoru, kurš var parādīt jums ceļu, lai vibrēt atpakaļ un uz priekšu un kā to darīt iešanas vibrēt ar tādu precizitāti. Jums ir skatīties uzmanīgi, kā viņa to dara vēdera rulli, gūžas izciļņiem, un saspiežot glutes. Visi šie vingrinājumi izskatās viegli, bet, kad jūs mēģināt tos, jūsu sirds šķiet savilkt pārāk, un jūs elsot elpa. Ņemt to viegli.

Kad esat apguvis pamata paņēmienus, jūs varat doties uz reālu deju numuru. Laiks ir tagad tuvojas realizēt jūsu Libānas fantāzija.

Kostīmi un Bling

No vēders dejotājs, Libāna ir vērts viņas sāls, ja viņa nav don eksotisko vēderdeju tērpu un ietērptu.

Fantastisks kostīmi palielina romantiku un noslēpumu. Attiecībā uz šiem apģērbt, jūs varat pasūtīt tiešsaistē no dažādiem veikaliem, kas specializējas šajās tērpi un aksesuāri.

Ja jums ir pilns komplekts plīvura, svārki, gūžas šalli, auskars, kaklarota, rokassprādze, un kājas sprādze, sākt dejot . Jums nav jādodas uz Libānu un dejot ar seno ciedru. Jūs varat dižoties savu jauno prasmi savu vīru. Varbūt viņš vēlas vairāk no jūsu vēdera-dejas un nopirkt jums daudz brīnišķīgi tērpi. Vai jūs varat zvanīt draugiem vairāk un parādīt viņiem savu vēderu ruļļos un mudināt viņus pievienoties jūsu nodarbības. Tas ir ļoti jautri visu ceļu un kad rāda laiks, sievietes vairāk vēlas, viņi var darīt backbend un vibrēt kā jūs.

 

 

#KCentrs